Jdi na obsah Jdi na menu
 


8.12.2009

O víkendu jsme s Arníčkem cestovali,jeli jsme se juknout za páníčkem na Slovensko, Arnisko by nejradši sám řídil, jen nevím co by na to řekli páni v uniformách,tak jsem Arníčka z volantu vyháněla na sedadlo spolujezdce,to jsem si říkala,zlatá přepravní bedna...no co se dalo dělat, cestu jsme zvládli bez úhony a Arník ani neblinkal ( to jsem ráda , že tuhle vlastnost po mamince nezdědil), cestou zpátky jsme se zastavili u strejdy Garmíka, noto bylo tóčo....dvě nezastavitelné rakety, řádili  jak blázni :) není nutno dodávat,že Arník pak v noci spinkal jak andílek a konečně nerajtoval paniččce po hlavě ve dvě ráno a následně v šest ráno,kdy umírá touhou sežrat tu divně zvonící věc :)

Fotečky Arníka se strejdou najdete v galerii ZDE

Obrazek28.11.2009

Arníček je drak :) jediné možné focení je, když spinká :) v galerii nové fotečky :)

Obrazek

25.10.2009 Arník nám roste jako z vody,zatím nám dělá jen a jen  radost. Myslím, že to brzy zkončí :) Arník se nám začíná vyjadřovat a dle všeho to bude drak :
Fotečky Arníka v galerii

Máme miminoooo :)

v pátek 9.10. ve 3:35 ráno jsme se konečně dočkaly :)  Máme krásného jedináčka, takové naše princátko. Jméno je jasné :) Arnarmo z Toulavého ráje, náš prvnorozený synáček:) Vážil sice 230g, ale pečlivě dohání a dnes 14.10. má už 420g :)

Obrazek

ObrazekTak je to tuuuuuu

na ultrazvuku vše jak má být, jéééééééé 3 týdny a na začátku října čekáme poroood. držte nám palce.


04.08.2009

Po delší době přidávám novinky co se událo.

Affinity se s přehledem jí vlastním zůčastnila bonitace, ani mne nepotřebovala, hodnocení překrásné


A64 Xv56.3 Xf110.2 Of P1
27.06.2009 se Affi předvedla na výstavě v Brně s hodnocením V4.

Po dlohé době čekání jsme získali název chovatelské stanice.
Naše štěňátka budou mít "příjmení" z Toulavého ráje

Tento víkend Affinka navštívila Brefa od Tištínského potoka, krásně jim to ladilo a můžeme jen doufat, že se vše povedlo a za dva měsíce nám začnou dělat radost první štěňátka z Toulavého ráje.

Vzhledem k všem těmto novinkám chystáme nové oficiální stránky naší chovné stanice.


23.04.2009

Přidali jsem si do přátel Ramáška, miláčka dědečka a babičky.


20.04.2009

Tak jsem se s Affinkou vydali strávit krásnou sobotu ve společnosti vlčáků do Zoo v Brně. Byla to parádka, počasí nám přálo, zvířátka bylo i vidět a účast hojná. Affinka se usmyslela,že skočí vítat vlky do výběhu, v čemž jí bylo zabráněno k její nespokojenosti. Tak si to vynahradila aspoň koukáním skrz pletivo. A vůbec ji hrozně zajímala všechna zvířátka a chtěla se s každým mazlit, dokonce i velbloudy líbala a to doslova:)

Fotečky najdete v galerii a krásné fotky taky u našich sourzenců.17.04.2009

Minulý víkend proběhl ve znamení socializace našeho Daxíka, sic udělal, co se  základní domácí poslušnosti týče ( povely jako ne, nesmíš, místo, jdi pryč, nech toho, ticho apod.. ) velké pokroky, ale neustále přivádí svou paničku k šílenství napadáním ostatních psů, což potom strhne i Affinku a panička buď létá nebo ryje důlky do země, jen aby pejsci nějakého jiného nezakousli.

Naštěstí se povedlo smířit se s největším nepřítelem bráškou Garmíkem, stálo to hodně nervů a drobných psích potyček, ale pejci si to bez zranění a pod dohledem srovnali  a vyjasnili si smečkové pozice.

Konec dobrý, jak se říká, ani jeden pes nemusí být uvázaný, nemusí mít košíky a hlavně se nemusí neustále nad nimi stát, a je klid a  mír.

Bohužel s ostaními pejsky nám to moc nejde, ale budeme napravovat postupně, však on to kluk pochopí.

Nové fotečky v Galerii a fotečky z cesty ( parádní jízdy v polokabriu vlajících pejsků a paniček ) najdete tady u brášky Garma : klik sem05.04.2009

S pejsky jsme měli plodný víkend, v sobotu jsme se zajeli podívat na Renocar Tuning jaro 2009, report v akcích a fotečky v galerii.

V neděli jsme se vydali k rybníku v Šumicích, pejsci se vyblbli a panička nachodila sto jarních kilometrů, fotečky v galerii a jedno nové video. 

29.03.2009

Videogalerie kompletní.

Včera jsme si udělali malý výlet autem k Dyji. Pejsci se vyblbli, a máme v galerii nové fotečky a taky noová videa:)


23.03.2009

První videa nahraná

postupně přibudou další

22.03.2009

Tak fotogalerie úspěšně auktualizovaná.

Zrovna nahrávám nová videa  na youtube, tak se těšte.


19.03.2009

Máme novou fotogalerii

http://picasaweb.google.com/Toulavyraj

nahrávání jde pomalu, prosím o strpení


16.03.2008

Máme výbornou zprávu!!!!

Affinity z Holštejna DKK  A 0/0

Affince velmi blahopřeji a dostane obrovskou odměnu :)

O víkendu jsme s pejsky navštívili výcvikový tábor ve Zbraslavi,report a fotečky brzy přibudou v sekci akce :)

03.03.2009

O víkendu jsme se dostali zase za Garmíkem a Lenkou do Břeclavi. Zjistili jsme že se kluci prostě mít rádi nebudou a Affinka se poučila že v prostřed rybníka na tenkém ledu se nehrabe. Bohužel tak vlezla když jsem koukala na Daxíka a já jen uviděla jak se led pod ní propadl. Affinka se sice snažila ale když viděla, že její panička ji letí zachránit, tak si odevzdaně lehla hlavou na led a držela se aspoň nad vodou. No řeknu Vám žádná legrace, málem jsem chytla psotník. Břeh byl strmý a Affinka daleko, tak jsem udělala krok a křup, byla jsem tam taky... Affinka jak slyšela paničku řvát o pomoc, tak dala všechny síly do nožiček a nějak se vyškrábala. Paničku vytáhl Daxík za obojek. Štěstí bylo převeliké a radost nehorázná, než paničce došlo, že je celá mokrá a je pěkná zima :) To pak bylo nadávání :) Fotečky z téhle akce najdete zatím jen na stránkách Garmíka.

22.02.2009

Včera oslavila Affinka druhé narozeniny...čas letí jak krokodýl.

Největší novinkou je zvětšení naší malé smečky :) Přibyl k nám ztřeštěný mladý Dax, kříženeček Československého vlčáka s Německým ovčákem. Brzy mu přibude vlastní odkaz na stránkách.

Víkend jsme strávili nečekaně zase s bráškou Garmem v Břeclavi, musíme zapracovat aby se kluci měli rádi:)

19.02.2009

Novinky budou dodány později, došlo k úpravě stránek vzhledem k odchodu naší milované Čiky do psího ráje. Doplněna rubrika In memoriam.Anglická verze stránek byla úplně zrušena.

04.04.2008

Po čase dopisuji novinky, které sice již nejsou novinkami ale vy o nich nebudete asi vědět.

Přestěhovali jsme se koncem listopadu na moravu, bydlíme kousek od Brna a tak se těším na nové přátele z řad příznivců vlčáků.

Affi se byla podívat za svou maminkou na Holštejn. Určitě se pochlubila že nový páníček ji udělal moc pěknou boudu a chystá se na kotec. Oslavili jsme roční narozeniny obrovským masovo-želatinovým rúžovým dortem s kostnatou svíčkou a Affi si užívá krás vesnického života a spousty zvěře. také jsme se byli podívat i s malou Čikitkou na výstavu v Brně, kde jsme se potkali s naší milovanou chovatelkou a sourozenci.

Z Affinky vyrostla veliká a hodná holka...když zrovna nezlobí:)

Čikitka je stále více nahatější a chystáme také oslavu narozenin :) maličká nemá ani boudu ani kotec a využívá postel :) Affi je bohužel moc velká holka a psi našich domácích to nesou nelibě nemluvě o dětech co mají z té veliké fenky strach. 

K aktualizaci fotek se bohužel nedostanu, kvůli stále absenci internetu doma.

Chystáme se nejspíše na výlet do zoo 5.4 s oběma pejsky, pak na výstavu do Jevišovic pokud se povede.A když bude hodně dobře pojedeme i s mamkou a bratříčkem do Žirovnice na tábor.

Malá Sheila je pořád malá a prohání se s mou maminou na motorce.

toť asi vše moji milí.

20.10.2007
 vím že nám ta aktualizace trvá :)
zůčstnili jsme se výstavy a svodu (dodám do článků později)
jelikož dalšího pinče si pořizovat nechci a Sheila je maminy tak jsem ji přesunula do kamarádů a na počest malé Shiny která už pobíhá v psím ráji vytvořena nová rubrika IN MEMORIAM

taky ruším anglickou verzi :)


14.8.2007
ta
k jsme se konečně dostali k aktualizaci
největší novinkou je že jsme s holčičkami sebrali své toulavé tlapky a popojely kousek dál, do vesničky kousek od Pardubic k domečku s maličkou zahrádkou lesy a loukami kolem, prostě paráda, tak máme konečně odpovídající zázemí
přidány fotky do fotogalerii
affinky
čikitky
přidány fotky i do fotoalba
novinky v sekci akce
přidáni noví kamarádi4.7.2007
přidána akce a fotky z návštěvy u garmíka
přidány fotky celé rodinky z Holštejna s rodiči a psovody
přidány fotky Chiquity
přidány fotky k nové člence smečky Sheile
přidány fotky vlků
přidána zoo s fotkami do akcí
přidán propet2007 s fotkami do akcí
přidána nová videa
přidána Aviatická pouť do akcí13.6.2007
máme anglickou verzi!!!
není ještě dokonalá ale je

shall we English version!!!
isn't yet perfect but is

nový článek standard FCI srnčího pinče
29.5.2007
vytrvale pracujeme na anglické verzi

 
28.5.2007
Přidán článek Fci do rubriky čísnkého chocholatého psa
Přidán článek o naháčcích do rubriky čínského chocholatého psa
Přidán článek o granulích do rubriky Péče o psa
Do našich kamarádů přidán Fabio
Konečně přidán report a fotky z Hrachova..moc jich sice není ale nějaké jsou


27.5.2007
Slavnostní založení stránky novinky :o) chystáme přidat fotečky a report z Hrachova, snad se brzy rozšíří složky o potřebách pro psa a pod.